صفحه اصلی

0
واحد تولیدی عضو اصلی انجمن

آغاز همكاري انجمن توليدكنندگان ظروف یكبار مصرف با شركت گروه نامور دوام مهر

اطلاعات مشاركت كنندگان نمايشگاه ها بطور معمول پس از مدتي از زمان نمايشگاه
منقضى مى شود بر اين اساس انجمن اوليدكنندگان ظروف يكبار مصرف در راستاى بروز رسانى اطلاعات مشاركت كنندگان برترين نمايشگاه صنعت پليمر و پلاستيك ( ايران پلاست) در نظر دارد تا نسخه بروزشده كتاب الكترونيكى نمايشگاه ايران پلاست كه توسط شركت گروه نامور دوام مهر در حال بروزرسانى است را در اختيار تمامى شركت هاى عضو خودقراردهد تا با اين اقدام حمايت از توليدكنندگان اين صنف را صورت دهد تا نقشى پر رنگ در راستاى جهش توليد ملى ايفا كند. نسخه بروز شده كتاب الكترونيكى در تاريخ ٣١ خرداد ماه سال ٩٩ در اختيار شرکت های عضود انجمن قرار خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۸۸۲۴۰۳۵۴ تماس حاصل فرماييد

خبرنگار انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف(آیپاد): بسیاری از مردم سخت است که قبول کنند با همین زباله تولیدی هر روزشان می‌توانیم در مصرف منابع طبیعی صرفه‌جویی کرده و به جای استفاده از مواد خام برای تولید محصولات نو، از مواد بازیافتی استفاده می‌کنیم اما این یک واقعیت است که در کل دنیا به سمت آن رفته‌اند و ما بسیار در آن عقب هستیم.

بازیافت به معنی استفاده از مواد مصرف شده برای تولید و ساخت مجدد همان کالا یا کالای قابل استفاده دیگر است. ساخت کاغذ تازه از کاغذهای باطله می‌تواند نتیجه بازیافت باشد.بازیافت زباله‌ها سه فایده مهم برای محیط زیست دارد. ما به کمک بازیافت زباله در مصرف منابع طبیعی صرفه‌جویی کرده‌ایم زیرا به جای استفاده از مواد خام برای تولید محصولات نو، از مواد بازیافتی استفاده می‌کنیم……ادامه مطلب